Kontakt

ZSMiO nr 5 w Łomży
ul. Przykoszarowa 22
18-400 Łomża
tel. (0-86) 219-87-93
tel./fax. (0-86) 218-62-39

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

moodle

baner mat przyr

microsoftPion

Odpowiedzialność prawna nieletnich i karno – wychowawcze konsekwencje będące następstwem czynów zabronionych popełnianych przez nieletnich, były tematem prelekcji jaką aspirant Monika Bańkowska - policjantka od profilaktyki szkolnej przeprowadziła dla uczniów klas pierwszych ZSM i O Nr 5 w Łomży.

 


Podczas wykładu funkcjonariuszka przedstawiła definicje czynów karalnych i omówiła szereg przykładów negatywnego zachowania młodzieży, które może narazić młodych ludzi na odpowiedzialność karną. Wszystko to ku przestrodze, aby uświadomić uczniom, jak ważne i cenne dla przyszłości człowieka jest życie zgodne z prawem.

 

Omawiane tematy miały z jednej strony pokazać zagrożenia, na jakie narażona jest dzisiejsza młodzież, a z drugiej, przestrzec młodych ludzi przed tym, aby nigdy nie znaleźli się w sytuacji łamania prawa.

ePUAP

dziennik

Kalendarz

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Mapa szkół zawodowych

mapa zawodowa

Przewodnik turystyczny

przewodnik turystyczny

Wirtualny spacer po szkole

wycieczka

Partnerzy

logo pti cisco-logo

logo-ecdl CIAA big 2

logo lomzynskie24logo Radio-Nadzieja rgb Logo Magneti Marelli

MOJEFINANSEDLASZKOLY

santech.png

Na górę

Używamy pliki cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

  Akceptuję ciasteczka z tej strony.