Kontakt

ZSMiO nr 5 w Łomży
ul. Przykoszarowa 22
18-400 Łomża
tel. (0-86) 219-87-93
tel./fax. (0-86) 218-62-39

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

moodle

baner mat przyr

microsoftPion

Dnia 23 września uczniowie klas: II M, II T, II P, II F, II I, II S, IV D pod opieką Pana Kamila Zalewskiego, Kamila Piwko, Michała Niedźwieckiego oraz Mariusza Domańskiego uczestniczyli w targach samochodowych Inter Cars w Warszawie przy stadionie PGE Narodowym. Impreza rozpoczęła się o godzinie 9. Swoje stoiska wystawiały firmy tj. Castrol Edge, Platinum itp.
Głównym celem widowiska było zaprezentowanie nowych produktów i rozwiązań technicznych.

Grupa dotarła na miejsce po godzinie 9 i po otrzymaniu wejściówek, każdy poszedł swoją stronę, w poszukiwaniu wrażeń. Wiele ciekawych atrakcji mogło przykuć uwagę zwiedzających. Jedną z nich był na pewno pokaz Motor Show, na którym kierowcy z całego świata prezentowali swoje umiejętności. Kolejną rozrywką dla uczestników była wystawa części i prezentacja aut w kilku ogromnych halach, rozstawionych w okolicach Stadionu Narodowego. Organizatorzy przyciągali uwagę uczestników konkursami, a za zajęcie wysokich miejsc wręczane były nagrody oraz gadżety.

 Będąc uczestnikiem, mogę powiedzieć, że targi bardzo mi się podobały, ze względu na różnorodność i wyposażenie stanowisk. Mamy nadzieję, że w następnym roku również uda nam się odwiedzić targi Inter Cars – relacjonował uczeń klasy 2M Dawid Pańczyszyn

 Zapraszamy do galerii >> tutaj <<

ePUAP

dziennik

Kalendarz

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Mapa szkół zawodowych

mapa zawodowa

Przewodnik turystyczny

przewodnik turystyczny

Wirtualny spacer po szkole

wycieczka

Partnerzy

logo pti cisco-logo

logo-ecdl CIAA big 2

logo lomzynskie24logo Radio-Nadzieja rgb Logo Magneti Marelli

MOJEFINANSEDLASZKOLY

santech.png

Na górę

Używamy pliki cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

  Akceptuję ciasteczka z tej strony.