Osiągnięcia ZSMiO nr 5 w Łomży w ostatnich latach:

 • 9 miejsce w rankingu wszystkich szkól ponagimnazjalnych województwa podlaskiego w 2013 roku
 • realizacja projektu z funduszy unijnych „Umiejętności praktyczne kluczem do sukcesu zawodowego” (w ramach projektu 22 osoby z klas technikum odbywały praktyki w Niemczech i Szwecji); w ramach tego projektu zakupiono także nowoczesne urządzenia elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne i tokarkę CNC
 • I miejsce w Mistrzostwach Województwa w koszykówce chłopców i 8 miejsce w finałach krajowych
 • 4 miejsce we współzawodnictwie sportowym szkól w województwie podlaskim w 2013 r.
 • I miejsce w Mistrzostwach Świata 2013 r. juniorów w wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii do 75 kg
 • I miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w 2012 r. w kategorii do 17 i do 19 lat
 • III miejsce w zawodach wojewódzkich „Srebrne muszkiety” i I miejsce w zawodach rejonowych w 2013 r.
 • wyróżnienie w konkursie fizycznym Eureka w 2013 r.
 • I miejsce w międzyszkolnych zawodach Robomechaniak
 • finalista III Łomżyńskiego Konkursu Matematycznego
 • dwa wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o życiu i działalność i Józefa Piłsudskiego
 • w ramach programu „Nowe umiejętności szansą na lepszą pracę” realizowanego ze środków unijnych m. In. utworzono w szkole nową pracownię komputerową, doposażono pracownię hotelarska i obsługi konsumenta; zakupiono sprzęt do zajęć z zakresu konstrukcji latających, zestawy mini-robotów; tablicę interaktywną
 • w ramach projektu „Adaptacja i wyposażenie pracowni specjalistycznych dla szkolnictwa zawodowego” w szkole utworzono nowoczesne pracownie: toczenia i frezowania z wykorzystaniem CNC, elektrotechniki i elektroniki samochodowej
 • w ramach projektu „Umiejętności praktyczne kluczem do sukcesu zawodowego” zakupiono nowe urządzenia m.in. elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, komputery oraz tokarkę CNC;
 • w ramach 2 projektów: Kształcenie kompetencji kluczowych szansą na lepszy start” oraz „Umiejętności praktyczne kluczem do sukcesu zawodowego” 90 uczniów klas II, II i IV technikum nieodpłatnie mogło uzyskać dodatkowe certyfikaty:   CISCO-CCENT Certyfication;  ECDL; CORE oraz barmański, kelnerski, operatora wózków widłowych, certyfikaty językowe dla hotelarzy, uprawnienia SEP do 1 KV
 • w ramach projektu „Umiejętności praktyczne kluczem do sukcesu zawodowego” 22 uczniów technikum odbywało praktyki w Niemczech i Szwecji
 • w trakcie realizacji jest projekt finansowany z funduszy unijnych „Praktyki zagraniczne szansą dla regionu”
 • w szkole od lat aktywnie działa Grupa Teatralna GTW przygotowująca spektakle prezentowane uczniom szkoły, rodzicom oraz młodzieży szkół łomżyńskich  oraz radiowęzeł szkolny
 • szkoła aktywnie współpracuje z innymi placówkami oświatowymi i kulturalnymi np. z Biurem Edukacji Publicznej IPN, Filharmonią Kameralną, Poradnią Psychologiczno–Pedagogiczną, MDK DŚT, Okręgową Komisja Egzaminacyjną

ePUAP

dziennik

Przewodnik turystyczny

przewodnik turystyczny

Wirtualny spacer po szkole

wycieczka

Partnerzy

logo pti cisco-logo

logo-ecdl CIAA big 2

logo lomzynskie24logo Radio-Nadzieja rgb Logo Magneti Marelli

MOJEFINANSEDLASZKOLY

santech.png

Na górę

Używamy pliki cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

  Akceptuję ciasteczka z tej strony.