Niech twoje życie będzie wykrzyknikiem
- nie znakiem zapytania!

H.Jackson Brown Jr.

 

Takie hasło przyświeca uczniom i pracownikom ZSMiO, w tworzeniu tradycji naszej szkoły. Corocznie odbywają się otrzęsiny nowo przyjętych uczniów, impreza organizowana przez najstarsze klasy w szkole, po której wszyscy bawią się na wspólnej dyskotece.
oraz uroczyste ślubowanie, po którym stają się oni pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

photo6W naszej szkole odbywa się również wiele imprez rozrywkowych i tak na przykład ostatnio gościli u nas sławni uczestnicy rajdu Paryż-Dakar Panowie Czachor i Dąbrowski pokazując próbkę swoich umiejętności na motorach krossowych:
Do tradycji szkoły należą również niektóre akademie nawiązujące do życia naszego patrona np. obchody Święta Niepodległości 11 listopada, na którym "dostajemy małą lekcję historii" oraz rozstrzygany jest szkolny konkurs wiedzy o Józefie Piłsudskim.

 

 

       

Przewodnik turystyczny

przewodnik turystyczny

Wirtualny spacer po szkole

wycieczka

Partnerzy

logo pti cisco-logo

logo-ecdl CIAA big 2

logo lomzynskie24logo Radio-Nadzieja rgb Logo Magneti Marelli

MOJEFINANSEDLASZKOLY

santech.png

Na górę

Używamy pliki cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

  Akceptuję ciasteczka z tej strony.